در این انتشارات مراحل صفحه آرایی و استخراج در تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه بدون دریافت هزینه می باشد

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و استخراج کتاب از پایان نامه و استفاده از کتاب چاپ شده از پایان نامه در روزمه کاری و مصاحبه های شغلی و رزومه دکترا خیلی متداول و مرسوم شده است. اما همین تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و استخراج کتاب از پایان نامه اگر با آگاهی و از طریق یک انتشارت مطمئن صورت نگیرد نه تنها میتواند امتیازی در بر نداشته باشد بلکه این احتمال وجود دارد که حاصل دسترنج دوران تحقیق و دانشجویی شما از بین برود

در این انتشارات کتاب های چاپ شده از دوستان و کتاب های چاپ شده از پایان نامه ها جهت فروش از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

چاپ و نشر کتاب و مطالب مهم

چاپ کتاب و نشر کتاب و فروش کتاب مقوله های تخصصی و مهمی هستند که در سرنوشت یک اثر تاثیر مستقیم دارند.

متاسفانه دیده شده که خیلی از علاقه مندان به کتاب و نویسندگی به دلیل عدم آگاهی از این مفاهیم به دردسر افتاده و دچار خسران میشوند.

ما سعی داریم در این سایت در حد توان درباره مقوله های فوق اطلاعاتی در اختیار دوستان قرار دهیم.

قبل از هرگونه اقدامی لطفا این مطالب را به دقت مطالعه فرمایید چون شاید هر خسارتی قابل جبران و برگشت نباشد


تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و چاپ کتاب از مقاله و یا تبدیل پایان نامه به مقاله این روزها بسیار متداول شده است لازم است دوستان در زمان تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه و چاپ کتاب به جای اینکه در مورد تعداد آثار ناشر و یا هزینه ی اخذ مجوز وسواس و دقت داشته باشند وقت و دقت خود را صرف این موضوع کنند که گیر ناشرین دلال و یا موسسات شیاد که در امر خرید و فروش پایان نامه فعالیت دارند نیفتاده و گرفتار آنها نشوند.

مسلما

  • هزینه ی چاپ کتاب

  • زمان چاپ کتاب

  • صفحه آرایی کتاب
  • طراحی جلد کتاب

نحوه ی استخراج کتاب از پایان نامه و حتی نام انتشارات برای چاپ کتاب مسائل مهمی هستند اما واقعا تمام این مسائل در مقابل اعتبار و صداقت در کار یک ناشر محلی از اعراب ندارد.

چاپ کتاب

در این مرحله ابتدا بایستی قراردادی بین نویسنده و ناشر تنظیم و امضاء شود و حقوق و مسئولیتهای طرفین معین و مشخص شود.برای آشنایی با انواع قراردادها میتوانید به صفحه قرارداد سایت در اینجا مراجعه فرمایید و توضیحات کاملتری را دریافت نمایید.

توصیه میکنیم حتما قبل از انتخاب ناشر در صفحه چاپ کتاب این سایت مطالبی که شاید باعث ضرر و زیان شما خواهد شد را مطالعه فرمایید.

چاپ کتاب بعد از تنظیم و امضاء قرارداد , با دریافت شابک از خانه ی کتاب و ثبت در سامانه وزارت ارشاد برای دریافت مجوز چاپ و شناسنامه(فیپا)از کتابخانه ملی ایران شروع میشود.

لطفا لطفا لطفا قبل از تنظیم و امضاء قرارداد به هیچ وجه فایل اثرتان را در اختیاز ناشر یا موسسه ای قرار ندهید.

بعد از دریافت مجوز چاپ کتاب بایستی برای طرح جلد آن نیز مجوزی جداگانه از وزارت ارشاد توسط ناشر دریافت شود.

لازم به ذکر است که برای دریافت مجوز چاپ بایستی فایل کتاب کامل از نظر متن و صفحه آرایی کامل و نهایی شده باشد زیرا بعد از دریافت مجوز چاپ کتاب اعمال تغییرات خیلی زمانبر و یا بعضا ناممکن خواهد بود.

با دریافت مجوزهای فوق میتوان کتاب را در تیراژ دلخواه چاپ کرد.

آخرین مرحله از چاپ کتاب دریافت اعلام وصول اثر میباشد.برای این منظور چند جلد از کتاب چاپ شده توسط ناشر به وزارت ارشاد ارسال شده و این گواهی توسط وزارت ارشاد برای ناشر صادر میگردد.

نکته:شابک کد سیزده رقمی است که در ایران توسط خانه کتاب برای هر اثر صادر میگردد و در واقع این کد دربرگیرنده اطلاعات ناشر و کتاب و نویسنده خواهد بود.

نشر یا پخش کتاب

این مرحله بعد از چاپ کتاب شروع میشود.نشر یا پخش کتاب نیز مانند چاپ کتاب حتما باید با تنظیم و امضاء یک قرارداد که یک طرف آن نویسنده یا صاحب اثر کتاب و طرف دیگر آن میتواند همان ناشر کتاب باشد یا یک مرکز پخش کتاب شروع شود.در تنظیم قرارداد حتما حقوق و مسئولیتهای طرفین بایستی دقیق ذکر و مشخص شود.

البته باید توجه داشت که پخش یک کتاب تضمینی برای فروش کتاب نیست.مواردی که منجر به فروش یک اثر میشود بسیار زیاد است ولی مهمترین آنها بازاریابی و بازارسازی برای اثر است که دوستان برای این موضوع میتوانند با انتشارات تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنند.

دوستان توجه داشته باشند پخش کتاب به این معنی نیست که کتابشان در تمام کتابفروشی ها یا شهر کتابها قرار گیرد.هر کتاب توسط کتابفروشی ها و با سلیقه و نظر صاحب کتابفروشی به صورت امانی از ناشر یا مرکز پخش گرفته میشود و درصورت فروش تعداد دیگری دریافت خواهد کرد.

فروش کتاب

فروش کتاب ماحصل یک سلسله کار زنجیره ای است که این کارها هم باید توسط نویسنده صورت پذیرد و هم توسط ناشر و مرکز پخش کتاب.

خیلی از دوستان انتظار دارند که کتابشان بعد از چاپ پرفروش باشد و پرمخاطب باشد و فکر میکنند چون اثرشان خوب است دیگر نیازی به فعالیت برای ادامه حیات کتابشان نیست.

خدمت این دوستان باید عرض شود که در دنیای امروز هیچ چیزی اتفاقی و بدون کار با برنامه رخ نخواهد داد.

برای فروش کتاب در حال حاضر میتوان براحتی از سایتهای معتبر فعال در زمینه فروش اینترنتی کتاب استفاده کرد. لازم به ذکر است که انتشارات شاپرک سرخ سایت فروشگاه اینترنتی اختصاصی برای کتابهایی که در این انتشارات منتشر میشوند در اختیار دارد. دوستان دقت کنند این به معنی فروش ایبوک یا نسخه الکترونیکی کتاب نیست.صرفا کتاب بعد از چاپ از طریق سایت فروخته شده و از طریق پست ,پیک شهری, تیپاکس و ... به دست خریدار میرسد.

برچسبها: چاپ کتاب ، انتشارات شاپرک سرخ ، مراحل چاپ کتاب ، چگونگی چاپ کتاب ، نحوه چاپ کتاب ، چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنم ، چاپ کتاب در تیراژ کم ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنیم ، اخذ مجوز چاپ ، گرفتن مجوز چاپ ، مجوز چاپ کتاب ، نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب گرفتن مجوز چاپ کتاب ، چاپ کتاب ناشر مولف ، چاپ کتاب شعر ، نشر کتاب ، انتشار کتاب ، چاپ کتاب ارزان تیراژ کم ، چاپ کتاب تیراژ پایین ، چاپ کتاب داستان ، کتاب های در دست چاپ ، چاپ کتاب از دستنوشته ، فروشگاه کتاب ، اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب ، چاپ کتاب و فروش کتاب ، راهنمای چاپ کتاب ، چاپ پایان نامه ، تبدیل آثار به کتاب ، آثار خود را به کتاب تبدیل کنید ، چاپ کتاب از پایان نامه، قیمت چاپ پایان نامه,چاپ پایان نامه به صورت کتاب ، زمان لازم برای چاپ یک کتاب ، مراحل چاپ یک کتاب ، مواد مصرفی چاپ کتاب ، کاغذ لازم برای چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، دستگاه چاپ کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنیم ، مراحل اخذ مجوز چاپ کتاب ،

چاپ کتاب

مراحل چاپ کتاب

چگونگی چاپ کتاب

نحوه چاپ کتاب

چاپ دیجیتال کتاب

چگونه کتاب چاپ کنم

چاپ کتاب در تیراژ کم

تبدیل پایان نامه به کتاب

چگونه کتاب چاپ کنیم

اخذ مجوز چاپ کتاب

گرفتن مجوز چاپ کتاب

مجوز چاپ کتاب

نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب

چاپ کتاب ناشر مولف

چاپ کتاب شعر

نشر کتاب

انتشار کتاب

چاپ کتاب تیراژ پایین کم

چاپ کتاب تیراژ پایین

چاپ کتاب داستان

اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب

چاپ کتاب و فروش کتاب

راهنمای چاپ کتاب

تبدیل دلنوشته به کتاب

چاپ کتاب از پایان نامه

زمان لازم برای چاپ یک کتاب