تبدیل آثار شما به کتاب در اسرع وقت همراه با انجام کلیه مراحل اداری در وزارت ارشاد و خانه کتاب و کتابخانه ملی با کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما

چاپ کتاب در دفتر چاپ شاپرک

شما با مطالعه این سایت میتوانید به زوایای مختلف و انواع چاپ کاتالوگ در تیراژ پائین و بالا ،چاپ کاتالوگ از عکاسی صنعتی تا انتها،مراحل چاپ کاتالوگ،چاپ دیجیتال ، طراحی کاتالوگ ، چاپ کاتالوگ با رنگهای سفارشی و متالیک ، عکاسی صنعتی ، تاثیر ماشین آلات و مواد مصرفی بر کیفیت کاتالوگ و مطالب مفید دیگر در این زمینه مطلع شده و همچنین میتوانید هزینه های چاپ کاتالوگ و بسیاری موارد دیگر کاملاً حرفه ای مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت آن لاین پیگیری نمائید.

در این انتشارات کلیه ی آثار دوستان از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

فروشگاه اینترنتی کتاب

چاپ کاتالوگ

قابل توجه دوستان: کارهای چاپی افست در این مرکز با دستگاهای دوورقی چهاررنگ همزمان اسپید مستر 2005و دستگاه جی تی او چهاررنگ و دورنگ همزمان هایدلبرگ با بهترین مرکبهای موجود در بازار و با بهترین کیفیت به چاپ میرسد.در صورت نیاز و سوال میتوانید در بخش پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح نموده و پاسختان را دریافت نمائید.

بهترین ، کوتاهترین ، اقتصادی ترین راه جهت معرفی کامل محصولات و خدمات تهیه کاتالوگی مفید و شکیل میباشد.

برای زمان و سرمایه خود ارزش زیادی قائل شوید تا موفقیت را از آن خود کنید.

اف 

چاپ کاتالوگ حرفه ای مستلزم رعایت چند نکته میباشد که عبارتند از ابتدا عکاسی حرفه ای از محصولات.یک عکس زمانی خوب و قابل استفاده و چاپ کاتالوگ میباشد که چند ویژگی را دارا باشد.

  شکل محصول را واضح و کامل نشان دهد .
  ابعاد عکس متناسب با ابعاد واقعی محصول باشد یا به اصطلاح عکس دفرمه نشده باشد.
  بتواند مخاطب را در اولین نگاه از نظر زیبایی و هارمونی رنگی مجذوب خود نماید.

که همه این مطالب حاصل داشتن تجربه ، دانش رنگشناسی و نور، تسلط به امر چاپ و تجهیزات کامل میباشد .

چاپ شاپرک با داشتن 10سال سابقه در امر چاپ افست و عکاسی صنعتی مدعی است که میتواند نیازهای شما در این مقوله را با کیفیتی مطلوب بر طرف نماید.عکاسی در این مرکز با توجه به شرایط محیطی  با دوربینهای نیکون و یا  کنون و با کیفیت 18مگاپیکسل و در محل همراه با آتلیه نورپردازی پرتابل صورت میگیرد.

عکسهای گرفته شده در این مرکز قابلیت چاپ در ابعاد10در 15متر بدون افت کیفیت و با رزولوشن 300dpi میباشد که قابلیت استفاده در بیلبوردهای تبلیغاتی نیز میباشند.

.........................................................................................................

 

مراحل چاپ کاتالوگ

بعد از مرحله تهیه عکس از محصولات نوبت به طراحی کاتالوگ میرسد که این امر به نوع محصولات ، تنوع آنها در شکل ظاهر و کارایی ، سلیقه کارفرما و طراح و از همه مهمتر به بازار هدف آن کالا بستگی دارد.چاپ کاتالوگ زمانی چشم گیر خواهد بود که بعد از یک عکاسی خوب ، یک طراحی کاتالوگ خوبی نیز اجرا گردد .یک طراحی زمانی خوب تلقی میشود که بتواند در نگاه اول روی مخاطب خود تاثیر گذاشته و نظر آنرا برای تمرکز بیشتر روی مطالب کاتالوگ جلب نماید ، که این امر به سلیقه و تجربه و دید طراح بستگی دارد.

مراحل بعد از چاپ کاتالوگ

بعد از چاپ کاتالوگ نوبت به مراحل صحافی ، روکش و برشهای خاص ( که اصطلاحاً به آن خدمات پس از چاپ میگویند) میرسد که اگر این مرحله با بی دقتی و با دستگاههای پیشرفته و مواد مصرفی مطمئن صورت نگیرد ممکن است تمام زحمات کشیده شده در سایر بخشها به هدر رفته و هزینه صرف شده از بین رفته تلقی گردد. بعد از چاپ کاتالوگ میتوان انواع روکشها را به تنهایی و یا به صورت تلفیقی با هم برای زیباتر شدن و گیراتر شدن به کار برد مانند انواع یووی ها و انواع سلفون ها . بعد از روکش کردن ، نوبت به صحافی کاتالوگ میرسد که میتوان با فنر ، انواع منگنه و یا چسب صورت گیرد.ما در این مرکز ادعا میکنیم میتوانیم با توجه به در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و نیروی انسانی با تجربه نیاز شما در این زمینه را به نحوی عالی برطرف نمائیم.

.........................................................................................................

روشهای چاپ کاتالوگ

یک کاتالوگ را میتوان به دو روش افست و دیجیتال به چاپ رساند . این امر بستگی به تعداد کاتالوگ مورد نیاز دارد.زیرا در چاپ افست کمترین تیراژ مقرون به صرفه از نظر اقتصادی 500 جلد بوده ولی در چاپ دیجیتال میتوان در هر تعداد که مورد نیاز باشد چاپ و تهیه نمود.

چاپ کاتالوگ به روش افست:

چاپ کاتالوگ در تیراژ بالا به صورت افست انجام میپذیرد که برای آن باید در ابتدا زینک تهیه نمود . معمولاً این نوع چاپ خدمات پس از چاپ نیز مانند انواع روکش ، برش های خاص ، قالب و صحافی نیز دارد که کلیه این امور در این مرکز با تجهیزات پیشرفته مدل 2005 و با نظارت کامل کارشناسان مجرب  صورت میگیرد. این مرکز با در اختیار داشتن یک دستگاه ماشین چاپ دو ورقی چهار رنگ همزمان و یک دستگاه چاپ GTO دورنگ همزمان و چهاررنگ همزمان میتواند کلیه سفارشات شما را در کمترین زمان و با حداکثر کیفیت در اختیار شما قرار دهد. لازم به ذکر است در چاپ افست کیفیت مواد مصرفی ، جنس رسانه ( کاغذ یا مقوای مصرفی ) تجربه اپراتور و همچنین دانش و تجربه ناظر چاپ است که منتج به خروجی کاری با کیفیت میباشد.

چاپ کاتالوگ به روش دیجیتال:

مزیت این چاپ به چاپ افست در زمان و تعداد آن میباشد و در صورتیکه از ماشین آلات به روز و پیشرفته استفاده شود میتواند از نظر کیفیت با چاپ افست نیز در برخی موارد رقابت نماید.

در این مرکز کلیه امور مربوط به چاپ دیجیتال با دستگاه پیشرفته مدل 2009 و با مواد مصرفی فابریک جهت ارائه بهترین چاپ ممکن انجام و صورت میگیرد.