تبدیل آثار شما به کتاب در اسرع وقت همراه با انجام کلیه مراحل اداری در وزارت ارشاد و خانه کتاب و کتابخانه ملی با کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما

چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب

دراین سایت تا حدودی به مراحل چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب از پایان نامه، مزایای چاپ کتاب ، روشهای اخذ مجوز چاپ کتاب ، انواع قرارداد چاپ کتاب و انواع صحافی های کتاب آگاه و مطلع شوید.ما با افتخار آمادگی خود را جهت تبدیل آثار ، دستونشته ها و دلنوشته های شما عزیزان به کتابی ارزشمند و فاخر اعلام مینائیم. چاپ کتاب در تیراژ محدود.ثبت کتاب در کتابخانه ملی .اخذ مجوز کتاب .مزایای چاپ کتاب از پایان نامه .روشهای تبدیل پایان نامه به کتاب .تبدیل پایان نامه به کتاب.مراحل چاپ کتاب.چاپ کاتالوگ.چاپ دیجیتال . طراحی کاتالوگ . چاپ کتاب رمان و شعر . اطلاع از هزینه های چاپ کتاب و بسیاری موارد دیگر مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای پیگیری نمائید.

در این انتشارات کلیه ی آثار دوستان از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

فروشگاه اینترنتی کتاب

مرکز چاپ و نشر کتاب شاپرک

تبدیل پایان نامه به کتاب 

این مرکز با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ( شماره پروانه نشر 11688 ) و همچنین سابقه فعالیت در صنعت چاپ از سال 1380سال و داشتن کادر مجرب و متعهد و داشتن امکاناتی مدرن جهت چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه به کتاب ، استخراج کتاب از پایان نامه ، دریافت مجوز چاپ کتاب ، چاپ کتاب با دستگاه ریسو ، چاپ کتاب با دستگاهای دیجیتال ، چاپ کاتالوگ ، بروشور و مجلات درون سازمانی چاپ کتاب شعر و رمان ، چاپ سیاه و سفید و رنگی دیجیتال ، چاپ حرفه ای کاتالوگ در ابعاد و انواع مختلف ، چاپ کاتالوگ با رنگهای اختصاصی و متالیک ، چاپ انواع پوستر و بروشور و طراحی شروع به فعالیت نموده و در این مدت نه چندان طولانی موفق به کسب تجربه های گرانبهایی گردیده تا بتواند کارهای خود را با کیفیتی در خور شأن مشتریان خود ارائه نماید. 

این مرکز با دراختیار داشتن تجهیزات پیشرفته و پرسنل باتجربه آمادگی برطرف نمودن کلیه نیازهای چاپی شما در اسرع وقت با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت میباشد.دوستانی که تمایل به چاپ آثار خود به صورت کتاب رادارند میتوانند در این سایت تاحدودی با مراحل چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، مزایای چاپ کتاب و هزینه های چاپ کتاب آشنا و مطلع گردند و عزیزانی که مایل به چاپ کاتالوگ برای کالا و خدمات خود میباشند بامطالعه بخش «چاپ کاتالوگ » به نحوه تهیه یک کاتالوگ مفید و موثر مراحل چاپ آن ، هزینه های چاپ آن و انواع روکشها جهت چاپ کاتالوگ واقف خواهند شد.

شما میتوانید از طریق ایمیل و یا تلفن های ذکر شده در بخش تماس با ما سوالات خود را در مورد نوع چاپ ، زمان لازم ، هزینه تمام شده ، مراحل و روند کلی چاپ کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه ، چاپ انواع دستنوشته و دلنوشته ها ، تقویت رزومه دکتری ، چاپ کتاب دیجیتال، چاپ کتاب جهت کسب امتیاز در مصاحبه دکتری و رزومه و سایر موارد مربوط به کار چاپ مطرح نموده پاسختان را دریافت نمائید.

کلیه دوستان و فرهیختگان محترمی که تمایل به چاپ آثار و دست نوشته های خود دارند میتوانند با مراجعه به بخش چاپ کتاب اطلاعات لازم را کسب نمایند.

چاپ کاتالوگ چاپ کتاب نشر کتاب چاپ پوستر چاپ فاکتور چاپ بروشور چاپ دیجیتال چاپ افست عکاسی صنعتی مجوز کتاب چاپ سربرگ

 

دانستنیهای چاپ کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب

هشدارهای دوستانه قبل از چاپ کتاب

توجه                                                                   توجه 

 

قابل توجه فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و اساتید دانشگاه ها و استاد یاران محترم و نویسندگان و کلیه دوستانی که قصد چاپ کتاب و تبدیل پایان نامه ی خود به کتاب استخراج کتاب از پایان نامه ی خود را دارند و میخواهند با چاپ کتاب رزومه دکترای خود را تقویت کنند لطفا قبل از تبدیل پایان نامه خود به کتاب و جزوه درسی خود به کتاب و چاپ و یا چاپ هر نوع کتاب مطالب زیر را به دقت مطالعه فرمایید.

 

مطالب ذکر شده در ذیل جهت آگاه سازی و روشنگری در بخش چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه به کتاب میباشد .زیرا دیده شده عده ای ناشر سودجو و یا موسسات فروش پایان نامه با فریب نویسندگان یا کتاب آنها را چاپ نکرده اند , یا بعد از چاپ دیده شده پایان نامه افراد را فروخته اند و یا با بهانه های واهی تحت عناوین ( مرتبط بودن نام انتشارات با موضوع کتاب , تعداد کتابهای چاپ شده توسط ناشر و ...) مبالغی هنگفت از دوستان دریافت کرده اند . این موارد صرفا جهت اطلاع شما میباشد.

لازم به یادآوریست که برخی ناشرین چون نميتوانند از نظر قیمت و کیفیت با این انتشارات رقابت داشته باشند اقدام به تبلیغات منفی و بی اساس نسبت به تجهیزات و تجربه و امکانات این مرکز کرده اند .درپاسخ به اینگونه موارد باید گفت که اگر این مرکز ایرادی در کار خود داشت هرگز بدون داشتن کوچکترین رابطه ای مفتخر به همکاری با بسیاری از ناشرین معتبر تهرانی و شهرستانی و ناشرین سازمانی مانند انتشارات هوا فضا نبود و هم اینکه بسیاری از اساتید معتبر دانشگاه های سراسر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شیراز، رازی کرمانشاه، آزاد و جامع علمی کاربردی تهران، فردوسی مشهد و... مسئولیت چاپ کتاب های خود را به این انتشارات نمیسپردند.

1- مراکز و مجموعه هایی که جهت تبدیل پایان نامه به کتاب با شما تماس گرفته و عنوان میکنند که از طرف وزارت علوم میباشند و ادعا دارند تنها پایان نامه هایی که توسط مجموعه های آنها تبدیل به کتاب میشوند دارای اهمیت بوده و حائز امتیاز در رزومه و مصاحبه دکتراخواهند بود ادعای کذب کرده و قصد فریب افکار شما را دارند هیچگونه برتری نسبت به دیگران و سایر ناشرین ندارند و حتی خود شما نیز میتوانید به صورت ناشر مولف اقدام به دریافت مجوز چاپ کتاب نموده و پایان نامه خود را به کتاب تبدیل نمایید.

 

2-در امر تبدیل پایان نامه به کتاب و یا چاپ کتاب اصلا موضوعی به نام فیپا یا شابک و یا مجوز موقت وجود نداشته و صحت ندارد و زمانی که شناسنامه یک کتاب از سوی کتابخانه ملی صادر گردید معتبر میباشد و زمانی کنسل میگردد که به هر دلیلی مجوز چاپ آن توسط وزارت ارشاد صادر نگردد و ناشر با ارائه نامه ای مبنی بر درخواست حذف شابک و فیپا , خواستار کنسل شدن فیپای صادر شده توسط کتابخانه ملی گردد.

 

3-مهمترین نکته ای که قبل از عقد قرارداد با یک ناشر جهت چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه به کتاب بایستی درنظر بگیرید این است که حتما قرارداد یا به صورت حضوری در محل ناشر باشد و یا قبلا نماینده ی خود را به محل ناشر فرستاده تا هم موقعیت و امکانات و تجهیزات ناشر را رویت نموده باشد و هم اینکه مجوز ناشر را رویت کرده باشد که هم نام مدیر موسس و مدیر مسئول در آن قید شده باشد و هم از نظر زمان معتبر باشد و هم آدرس انتشارات آدرسی واقعی باشد . بعضا دیده شده که افراد با ایجاد یک یاچندسایت ،کرایه یک اتاق از یک واحد ( شرکت ، انتشارات و یا یک اتاق از یک دفتر کار )در میدان انقلاب و خیابان جمالزاده و محدوده ی آن و همکاری با یک چاپخانه و تبلیغات خود را به عنوان نماینده ی رسمی یک انتشارات معرفی کرده و یا خود را صاحب امتیاز یک انتشارات و دارنده ی چاپخانه معرفی نموده و بابت چاپ و نشر کتاب شما مبالغ سنگینی از شما طلب کرده و درصورتیکه همچین چیزی نبوده و درحقیقت شما گیر دلالان و یا واسطه های خوش آب و رنگ افتاده اید که امکان هرگونه سوءاستفاده از اثر شما هم خواهد بود.حتما به یاد داشته باشید که در همکاری با ناشرین اولا ناشر دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد باشد و ثانیا خود ناشر دارای چاپخانه و صحافی اختصاصی باشد تا هم در هزینه و هم در زمان چاپ صرفه جویی نمایید .

از مشخصه موسسات یا ناشرینی که امکان دارد اثر یا پایان نامه ی شما را فروخته و به نام کسی دیگر هم به ثبت برساند این است که اگر شما درخواست چاپ کتاب و جمع آوری اثری به نام خودتان را به آنها بدهید با جوابی مثبت روبرو خواهید شد.این موسسات مطمئنا اثر شما را خواهند فروخت و یا به نوعی برای شخصی دیگر هم استفاده خواهند کرد ، و مشخصه ناشرینی که در امر چاپ و صحافی واسطه میباشند هم این است که سعی میکنند تجهیزات و امکانات دیگران و یا فعالیت های مرتبط با چاپ دیگران را یا زیر سوال برده و یا به سخره بگیرند. دوستان توجه داشته باشند دستگاه های چاپ و صحافی و سیستمهایی موجود در یک چاپخانه صرفا برای چاپ کتاب یا کاتالوگ تعریف نشده اند و کارشان چاپ میباشد لذا اگر ناشری چاپخانه ای مدرن و کادری مجرب داشته باشد از تجهیزات و کادر خودش نهایت استفاده را خواهد برد و کسانی که در زمینه چاپ یا واسطه هستند و یا تجهیزات کافی ندارند سعی در زیر سوال بردن امکانات و فعالیتهای چاپی دیگران دارند .

 

نکته ی خیلی مهم:

 

4-لازم به ذکر است که در انتخاب یک ناشر برای چاپ یک کتاب مواردی که اصلا برای کتاب و نویسنده ی آن امتیاز و منافعی در بر نخواهد داشت عبارتند از نامی که یک ناشر برای انتشارات خود انتخاب نموده و تعداد کتابهایی که برخی ناشرین به عنوان رزومه و اعتبار خود بیان نموده و به واسطه آن هزینه های بیشتری را از شما طلب میکنند. باید عرض کنم امکان دارد ناشری در طول عمر کاری خود 50 عنوان کتاب هم نداشته باشد ولی آن 50 عنوان کتاب , کتابهایی موفق و پرمخاطب و وزین باشد و ممکن است ناشری در مدتی کوتاه 400-300 عنوان کتاب چاپ نماید که شاید از نظر وزنی کتابهایی متوسط یا ضعیف باشند.بد نیست بدانید ناشرین از نظر مدیریت به دو بخش دولتی و خصوصی و از نظر نوع و سبک کتابهای چاپی به دو بخش عمومی و تخصصی تقسیم میشوند که ناشر تخصصی فقط در یک زمینه بخصوص فعالیت میکنند ( مثل حقوق ، شعر ، رمان و...)و ناشرین عمومی در تمام موضوعات به دلخواه خود ناشر ورود کرده و اثر به چاپ میرسانند. در بین ناشرین خصوصی نام انتشارات و تعداد آثار به چاپ رسیده توسط آن مطلقاًهیچ وجه برتری و تمایزی برای اعتبار بخشیدن به یک اثر مخصوصا آثاری که جهت رزومه و کسب امتیاز چاپ میشوند محسوب نخواهد شدو لازم به ذکر است که ناشری که در یک رشته ی خاص و یا یک رده ی سنی خاصی فعالیت میکند مطمئنا سبک کاری خود را تغییر نداده و کتابی خارج از رده ی کاری خود را چاپ نمی نماید پس ناشر کودک هرگز کتاب علمی و مهندسی چاپ نمیکند چون در زمینه ی کاری آن نیست و ناشرینی که همچین ادعایی برای فریب مخاطب خود بکار میبرند درحقیقت از بی اطلاعی مخاطبین سوء استفاده مینمایند و لازم به یادآوریست جهت اثبات این امر که خود صاحبین اثر هم میتوانند به راحتی به صورت ناشر مولف اقدام به دریافت مجوز چاپ کتاب نمایند و از امتیازات یک کتاب در زمان مصاحبه دکتری و یا رزومه کاری خود بهره مند شوند. پس مراقب باشید فریب لفاظی ها و عوام فریبی برخی ناشرین سودجو را نخورید این انتشارات با کمال میل اعلام مینماید که بیش از 150 عنوان کتاب در زمینه های حقوق و فقه ، تاریخ و فلسفه، مهندسی ، پزشکی و پیراپزشکی ، روانشناسی ، مدیریت و بازاریابی ، رمان و شعر ، ترجمه ، حسابداری و اقتصاد ، نانو تکنولوژی و ... برای بسیاری از اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاه های سراسر کشور و نویسندگان و فرهیختگانی معتبر منتشر کرده و به چاپ رسانیده است که این ادعا را از طریق سایت کتابخانه ی ملی میتوانید پیگیرشوید.

 

مثلا اگر یک کتاب در زمینه نانو تکنولوژی یا هر زمینه ی دیگر در دو انتشارات خصوصی با نام ایکس و ایگرگ چاپ شوداین کتابهااز نظر امتیاز و حقوق معنوی که در پی خواهند داشت به دلیل نام انتشارات و یا تعداد کتابهای ناشرین در امتیاز و اعتبار هیچ فرقی با هم نخواهند داشت.

 

5-باید یادآور شویم که مراحل قانونی و فنی چاپ کتاب فقط و فقط از نظر زمانی به موضوع کتاب بستگی دارد و اینکه برخی ناشرین ادعایی مبنی بر سرعت بیشتر آنها در اخذ مجوز دارند شایعه ای بیش نیست ( مگر اعمال نفوذهای غیرقانونی که این هم تقریبا غیرممکن میباشد) و مراحل فنی چاپ کتاب به تجهیزات و دانش و تجربه ی انتشارات بستگی دارد به طور مثال اخذ فیپا و مجوز چاپ کتاب شعر از نظر زمانی با اخذ فیپا و مجوز چاپ کتاب پزشکی یا مهندسی متفاوت بوده و به علت بررسی بیشتر کتاب شعر هم از نظر فنی و هم ازنظر معنا زمانی بیشتر را خواهد برد ولی چاپ کتاب شعر و پزشکی از نظر فنی هیچ فرقی باهم نخواهند داشت و در این مرحله تعداد صفحات و سایز و تیراژ و نوع صحافی تعیین کننده ی زمان مورد نیاز خواهند بود و تجهیزات و تجربه باعث کاهش اتلاف وقت خواهند شد.

باید یادآور شویم که شما درصورت همکاری با هر ناشری که مجوز رسمی از وزارت ارشاد را داشته باشد درصورت چاپ کتابتان ، از امتیاز و مزایای داشتن کتاب برخوردار خواهید بود و مطالب ذکر شده فقط و فقط جهت شفاف نمودن فضای چاپ و نشر کتاب برای دوستان میباشدو اختلاف هزینه ی چاپ در این انتشارات با سایر ناشرین فقط و فقط در بیواسطه بودن در امر چاپ و صحافی میباشد و سایر همکاران ما هم که اگر تجهیزات چاپ و صحافی را نداشته باشند برای چاپ کتاب شما مجبورند با سایر چاپخانه ها همکاری نمایند که این امر دلیل بالاتر بودن هزینه چاپ کتاب در آن مراکز میباشد و این به این معنی نیست که آنها واسطه یا دلالند و یا اعتبار بیشتری آنها دارند یا اعتبار ما بیشتر است...

 

لازم به ذکر است که این انتشارات علاوه بر همیاری نویسندگان در پخش کتاب در زمینه فروش کتاب نیز دارای سایت فروش اینترنتی بوده(www.hanistore.ir) که کتاب نویسندگان در این سایت بدون هیچگونه محدودیتی به فروش میرسدو همچنین در لینک زیر میتوانید لیست کلیه کتابهای انتشارات شاپرک سرخ را مشاهده نمایید

سابقه انتشارات شاپرک سرخ در کتابخانه ملی

 

با توجه به اینکه این مرکز علاوه بر دارابودن مجوز رسمی انتشارات(شماره مجوز 11688) از وزارت ارشاد اسلامی ، دارای چاپخانه و صحافی اختصاصی بوده که این امر باعث صرفه جویی 15 الی 20 درصدی در هزینه چاپ کتاب شما در مقایسه با سایر همکاران میباشد

قابل توجه کلیه فرهیختگان و نویسندگان و دانشجویان و کلیه فارغ التحصیلانی که تمایل به چاپ کتاب خود و تقویت رزومه دکتری بوسیله چاپ کتاب و همچنین تبدیل پایان نامه خود به کتاب و تبدیل جزوات خود به کتاب و ثبت رسمی آنها را دارند : در این مرکز از مرحله تایپ کتاب تا چاپ آن به طور کامل انجام شده و کلیه خدمات اداری جهت اخذ مجوز چاپ کتاب به صورت کاملاً رایگان و با نظارت کامل شما انجام گرفته و با توجه به مجهز بودن به دستگاه های پیشرفته چاپ ، کتاب شما با کمترین هزینه، بیواسطه در کمترین زمان و با کیفیتی عالی به چاپ خواهد رسید .

ما برای تبدیل آثارتان به کتاب از مرحله تایپ تا انتها همراه شما خواهیم بود.

 

امکانات و توانایی های این مرکز در بخش چاپ کتاب

 

این مرکز علاوه بر تجهیزات چاپ و صحافی افست و توانایی چاپ و ارائه انواع کتب در سایزها و تیراژ متنوع در کمترین زمان ، تجهیزات کامل چاپ و صحافی کتابهای دیجیتال با بالاترین کیفیت را در دفتر انتشارات از پیشرفته ترین دستگاه های روز دارا بوده که این امکانات توانایی ما را در بخش چاپ و صحافی کتاب های دیجیتال به چاپ بیش از 180 هزار صفحه متن و صحافی بیش از 2000 جلد کتاب در روز رسانیده که این امر موجب شده تا رضایتمندی دوستانی که در این مرکز تمایل به چاپ کتاب در تیراژ های محدود دارند را در سطح مطلوبی بالا نگه دارد

صاحبین آثار و مراجعین محترمی که جهت چاپ کتاب به صورت حضوری در دفتر انتشارت حاضر میشوند میتوانند از روند کلی چاپ کتابهای دیجیتال بازدید نموده و سطح آگاهی عمومی خود را در این زمینه افزایش دهند.

 

به دلیل سوء استفاده های صورت گرفته توسط برخی افراد و ناشرین ، لازم به یادآوری است درصورت تصمیم به همکاری با سایر همکاران ما در نشر ، به بند یا تبصره تعیین کننده صاحب امتیاز و صاحب حقوق مادی و معنوی اثر در چاپهای بعدی توجه و دقت کامل فرمایید.

میتوانید با کلیک کردن برروی این متن برخی از کتب چاپ شده در این مرکز را مشاهد فرمائید.

سعی شده در این سایت و در لینکهای زیر به طور خلاصه مطالبی مفید و آگاهی رسان در رابطه با چاپ کتاب و سریعترین راه ممکن جهت تقویت رزومه دکتری و تبدیل پایان نامه به کتاب جهت افزایش آگاهی دوستان جمع آوری و ارائه شود:

روند کامل چاپ کتاب

انواع قرارداد با ناشرین

طرق مختلف دریافت و اخذ مجوز چاپ کتاب

طرق مختلف چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب

نحوه و شرایط تبدیل پایان نامه به کتاب

برخی از فعالیتهای این مرکزچاپ کتاب

چاپ کاتالوگ از ابتدا تا انتها

کتاب

چاپ فولدر

بروشور

چاپ فرم های اداری

انواع سربرگ

پاکت

فاکتورهای رسمی مورد تائید دارایی

بلیط

قبض

واچر هتل

انواع تراکتهای تبلیغاتی

ساکهای دستی تبلیغاتی

انواع زونکن اختصاصی

سررسیدو تقویم

دفتر تلفن

کارت ویزیت و...

برچسبها : چاپ کاتالوگ ، چاپ کتاب ، چاپ شاپرک ، مراحل چاپ کتاب ، چگونگی چاپ کتاب ، نحوه چاپ کتاب ، چاپ دیجیتال ، چاپ دیجیتال کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنم ، چاپ کتاب در تیراژ کم ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنیم ، اخذ مجوز چاپ ، گرفتن مجوز چاپ ، مجوز چاپ کتاب ، نحوه تبدیل پایان نامه به کتاب ، گرفتن مجوز چاپ کتاب ، چاپ کتاب ناشر مولف ، چاپ کتاب شعر ، نشر کتاب ، انتشار کتاب ، چاپ کتاب ارزان ، چاپ تیرا‍‍ژ پایین کتاب ، چاپ کتاب تیراژ پایین ، چاپ کتاب داستان ، اطلاعات و برآورد هزینه چاپ کتاب ، چاپ کتاب و فروش کتاب ، راهنمای چاپ کتاب ، چاپ پایان نامه ، تبدیل آثار به کتاب ، آثار خود را به کتاب تبدیل کنید ، چاپ کتاب از پایان نامه ، قیمت چاپ پایان نامه ، چاپ پایان نامه به صورت کتاب ، زمان لازم برای چاپ یک کتاب ، مراحل چاپ یک کتاب ، مواد مصرفی چاپ کتاب ، کاغذ لازم برای چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، دستگاه چاپ کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنیم ، مراحل اخذ مجوز چاپ کتاب چگونه کاتالوگ چاپ کنیم ، کاغذ لازم برای چاپ کاتالوگ ، مراحل چاپ کاتالوگ ، روشهای چاپ کاتالوگ ، عکاسی برای کاتالوگ ، چاپ فاکتور ، چاپ بروشور ، چاپ دیجیتال ، چاپ افست عکاسی صنعتی ، مجوز کتاب ، چاپ سربرگ ، چاپ کتاب ، نشر کتاب ، چاپ پوستر ، زمان لازم برای چاپ یک کتاب ، مراحل چاپ یک کتاب ، مواد مصرفی چاپ کتاب ، کاغذ لازم برای چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، دستگاه چاپ کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنیم ، مراحل اخذ مجوز چاپ کتاب ، چگونه کاتالوگ چاپ کنیم ، کاغذ لازم برای چاپ کاتالوگ ، مراحل چاپ کاتالوگ روشهای چاپ کاتالوگ ، عکاسی برای کاتالوگ ، چاپ فاکتور ، چاپ بروشور ، چاپ دیجیتال ، چاپ افست ، عکاسی صنعتی ، مجوز کتاب ، چاپ سربرگ و...


برخی از ارگانها و شرکتهای طرف قراردادی که این مرکز افتخار همکاری و همراهی با آنان را دارد:

1.      وزارت آموزش و پرورش

2.      وزارت کشور

3.      مناطق 6و9و10شهرداری تهران

4.      شورای اسلامی و شهرداری شهرنهاوند

5.      شرکت لاستیک سازی خوزستان

6.      شرکت موتورسیکلت تیزپر

7.      شرکت عمران شهرجدیدهشتگرد

8.      شرکت هواپیمایی پرند مهر

9.      ایرلاین ارم کیش

10.  شرکت هواپیمایی 7ترانه

11.  آژانس هواپیمایی خط سیر پرواز

12.  آژانس هواپیمایی پارمیس

13.  آژانس هواپیمایی ژیوار

14.  صنایع غذایی شامرزا

15.  صنایع طلا و جواهر سازی ادیب گلد

16.  شرکت عصرگویش پرداز

17.  شرکت آیسان صنعت

18.  صنایع چوبی فرافرم

19.  صنایع چوبی هنرمند

20.  صنایع چوب و فلز پیروز

21.  شرکت تکنو رهان تولیدکننده انواع یراق آلات

22.  شرکت تولیدی احقاقی و کرمانی تولیدکننده لوازم و تجهیزات استخر و سونا

23.  شرکت آریا کیان نما مبتکر دیوار پوشهای چرمی

و بسیاری دیگر از شرکت ها و سازمانهای معتبر داخلی

برچسبها: چاپ کاتالوگ ، چاپ کتاب ، نشر کتاب ، چاپ پوستر ، زمان لازم برای چاپ یک کتاب ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، مراحل تبدیل پایان نامه به کتاب ، هزینه چاپ کتاب ، هزینه چاپ کاتالوگ ، هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب ، مراحل چاپ کتاب ، مواد مصرفی چاپ کتاب ، کاغذ لازم برای چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، دستگاه چاپ کتاب ، چگونه کتاب چاپ کنیم ، مراحل اخذ مجوز چاپ کتاب ، چگونه کاتالوگ چاپ کنیم ، کاغذ لازم برای چاپ کاتالوگ ، مراحل چاپ کاتالوگ ، روشهای چاپ کاتالوگ ، عکاسی برای کاتالوگ ، چاپ فاکتور ، چاپ بروشور ، چاپ دیجیتال ، چاپ افست ، عکاسی صنعتی ، مجوز چاپ کتاب ، چاپ سربرگ