تبدیل آثار شما به کتاب در اسرع وقت همراه با انجام کلیه مراحل اداری در وزارت ارشاد و خانه کتاب و کتابخانه ملی با کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما

چاپ کتاب در دفتر چاپ شاپرک

چاپ کتاب در تیراژ محدود.ثبت کتاب در کتابخانه ملی .اخذ مجوز کتاب از وزارت ارشاد .تبدیل پایان نامه به کتاب.مراحل چاپ کتاب.چاپ کاتالوگ.چاپ دیجیتال . طراحی کاتالوگ . عکاسی صنعتی . چاپ کتاب رمان و شعر . اطلاع از هزینه های چاپ کتاب و بسیاری موارد دیگر مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای پیگیری نمائید.

در این انتشارات کلیه ی آثار دوستان از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

فروشگاه اینترنتی کتاب

چاپ افست

چاپ کارهای تیراژ بالا به صورت افست انجام میپذیرد که برای آن باید در ابتدا زینک تهیه نمود . معمولاً این قبیل کار ها خدمات پس از چاپ نیز مانند انواع روکش ، برش های خاص ، قالب و صحافی نیز دارند که کلیه این امور در این مرکز با تجهیزات پیشرفته مدل 2005 و با نظارت کامل کارشناسان مجرب  صورت میگیرد. این مرکز با در اختیار داشتن یک دستگاه ماشین چاپ دو ورقی چهار رنگ همزمان و یک دستگاه چاپ GTO دورنگ همزمان میتواند کلیه سفارشات شما را در کمترین زمان و با حداکثر کیفیت در اختیار شما قرار دهد. لازم به ذکر است در چاپ افست کیفیت مواد مصرفی ، جنس رسانه ( کاغذ یا مقوای مصرفی ) تجربه اپراتور و همچنین دانش و تجربه ناظر چاپ است که منتج به خروجی کاری با کیفیت میباشد. ما مدعی هستیم یکی از بهترینها در این زمینه میباشیم. برای کسب اطلاع از چگونگی انجام کار و هزینه و زمان دقیق ، با دفتر چاپخانه ( آقای هانی ) تماس صورت پذیرد.
در چاپ افست انجام سفارشات به دو روش عمومی و خصوصی صورت می گیرد.

چاپ کتاب و بروشور و کاتالوگ و پوستر وفاکتور و سربرگ و ست اداری و کارت ویزیت

 

هزینه طراحی چاپ افست:

نوع طراحی

قیمت( ریال)

کاتالوگ هر صفحه

150000

بروشور هر لت

75000

ست اداری

200000

سربرگ

100000

پاکت نامه

150000

کارت ویزیت

50000

تراکت رنگی

100000

تراکت تک رنگ

50000