تبدیل آثار شما به کتاب در اسرع وقت همراه با انجام کلیه مراحل اداری در وزارت ارشاد و خانه کتاب و کتابخانه ملی با کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما

چاپ کتاب در دفتر چاپ شاپرک

چاپ کتاب در تیراژ محدود.ثبت کتاب در کتابخانه ملی .اخذ مجوز کتاب از وزارت ارشاد .تبدیل پایان نامه به کتاب.مراحل چاپ کتاب.چاپ کاتالوگ.چاپ دیجیتال . طراحی کاتالوگ . عکاسی صنعتی . چاپ کتاب رمان و شعر . اطلاع از هزینه های چاپ کتاب و بسیاری موارد دیگر مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای پیگیری نمائید.

در این انتشارات کلیه ی آثار دوستان از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

فروشگاه اینترنتی کتاب

چاپ دیجیتال

مزیت این چاپ به چاپ افست در زمان و تعداد آن میباشد و در صورتیکه از ماشین آلات به روز و پیشرفته استفاده شود میتواند از نظر کیفیت با چاپ افست نیز در برخی موارد رقابت نماید.

شما میتوانید به این روش مجله ، کاتالوگ و حتی کتاب نیز در تیراژ کم با کیفیتی مطلوب تهیه نمائید. جهت چاپ کتاب در تیراژ محدود همراه با اخذ مجوز میتوانید صفحه مربوط به چاپ کتاب را مطالعه فرمائید.

دوستانی که قصد دارند پایان نامه ی خود یا کتاب در تیراژ کم چاپ نمایند چاپ کتاب به روش دیجیتال هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت بهترین گزینه برایشان میباشد.

با توجه به اینکه این مرکز دارای مجوز انتشارات از وزارت ارشاد بوده و همچنین مجهز به سیستمهای چاپ دیجیتال و صحافی چسب گرم میباشد لذا میتواند در زمینه ی چاپ کتاب و یا تبدیل پایان نامه به کتاب بهترین خدمات را به نویسندگان عزیز ارائه دهد.

جهت کسب اطلاع ازسایر هزینه های مربوط به صحافی چسب گرم و سلفون کشی بابت چاپ کتاب یا کاتالوگ با تیراژ محدود با دفتر (آقای هانی 66933746-66124078) تماس گرفته شود.

چاپ دیجیتال در چاپ کتاب‎

‎ ‎

‎‏ به دلیل افزایش هزینه های چاپ و کاغذ این فرمت ‏چاپ در سالهای اخیر جای زیادی در صنعت نشر برای خود دست و پا کرده ولی باز هم استفاده از چاپ دیجیتال در ‏‎چاپ کتاب‎ ‎برای تیراژهای حداکثر تا 500 جلد مقرون به ‏صرفه میباشد‎