تبدیل آثار شما به کتاب در اسرع وقت همراه با انجام کلیه مراحل اداری در وزارت ارشاد و خانه کتاب و کتابخانه ملی با کمترین هزینه در تیراژ دلخواه شما

چاپ کتاب در مرکز چاپ و نشر شاپرک

شما میتوانید با مطالعه این سایت تا حدودی به مراحل چاپ کتاب ، روشهای چاپ کتاب ، مزایای چاپ کتاب ، روشهای اخذ مجوز چاپ کتاب ، انواع قرارداد چاپ کتاب و انواع صحافی های کتاب آگاه و مطلع شوید.ما با افتخار آمادگی خود را جهت تبدیل آثار ، دستونشته ها و دلنوشته های شما عزیزان به کتابی ارزشمند و فاخر اعلام مینائیم. چاپ کتاب در تیراژ محدود.ثبت کتاب در کتابخانه ملی .اخذ مجوز کتاب .تبدیل پایان نامه به کتاب.مراحل چاپ کتاب.چاپ کاتالوگ.چاپ دیجیتال . طراحی کاتالوگ . عکاسی صنعتی . چاپ کتاب رمان و شعر . اطلاع از هزینه های چاپ کتاب و بسیاری موارد دیگر مربوط به صنعت چاپ را میتوانید در این مرکز به صورت کاملاً حرفه ای پیگیری نمائید.

در این انتشارات کلیه ی آثار دوستان از طریق فروشگاه اینترنتی انتشارات معرفی و عرضه میگردد

فروشگاه اینترنتی کتاب

آیا تبدیل پایان نامه به کتاب عملی است؟

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه ،آری یا نه...

 

همیشه چاپ کتاب و نوشتن کتاب برای دوستان علاقمند به علم و مطالعه عملی والا و حائز اهمیت بوده ولی شاید کمتر کسی روند نوشتن یک کتاب را با خود مرور کرده و مورد بررسی قرارداده است.امروزه روز که خوشبختانه تعداد افراد دارای تحصیلات عالی در جامعه نسبت به دهه های گذشته خیلی بیشتر شده تولید محتوای علمی دانشگاهی که حاصل تحقیقات و پایان نامه های دانشجویی مخصوصا از مقطع کارشناسی ارشد و دکترا میباشد نیز افزایش یافته، و چون این تحقیقات و پایان نامه ها بر پایه دانش آکادمیک بوده و در نهایت از زیر ذره بین اساتید صاحب نظر و صاحب کرسی در رشته های مربوطه گذر میکنند در اصل میتوانند مراجع مهمی برای فعالیتهای علمی و اقتصادی و حتی تولیدی بنگاههای کوچک و بزرگ در سطح جامعه باشند. یکی از مسیرهای آسان و قابل دسترس برای علاقمندان به آنها تبدیل آنها به کتاب میباشد که البته این امر در جهان خارج از ایران امری بسیار رایج میباشد.

برخی از دوستان به دلایل نامعلوم و شاید به دلیل مطلع نبودن از روند نوشتن کتاب استخراج کتاب از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب راکاری غیر علمی میدانند ما سعی کردیم به زبانی ساده و آسان در چارت زیر مراحل نوشتن یک کتاب را توضیح دهیم .

تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب از پایان نامه

همانطور که از چارت فوق پیداست مراحل اولیه نوشتن یک کتاب بعد از انتخاب موضوع دقیقا مانند مراحل نوشتن و تهیه یک پایان نامه ی دانشگاهی است. لذا دوستان میتوانند با یک ویرایش صحیح و اصولی از پایان نامه ی دانشگاهی خود کتابی مفید تهیه نمایند. .

اما سوالی که برای خیلی از دوستان در تبدیل پایان نامه به کتاب و استخراج کتاب از پایان نامه چیش می آید این است که «آیا پایان نامه به همان صورت و شکل اصلی خود باید چاپ شود ؟» جواب ما به این دوستان این است که مسلما یک سری تغییرات و اصلاحات ظاهری برای تبدیل پایان نامه به کتاب لازم است که این تغییرات به راحتی قابل انجام میباشد. برای دانستن این موارد از لینک زیر وارد صفحه ی مربوطه شده و اطلاعات کاملتری را مطالعه فرمایید

«نحوه و اصول استخراج و چاپ کتاب از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب»